Renault Velserbeek | Vestiging Velserbroek

Openingstijden:

Showroom:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 18:00 uur
Donderdagavond 19:00 tot 21:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

Werkplaats:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 17:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

De 8 klantbeloften van Renault Velserbeek

  • Uw vragen via internet worden binnen 1 (werk)dag behandeld;
  • U kunt binnen 1 week een proefrit maken met het model van uw keuze;
  • Na de bestelling van uw auto informeren wij u over de voortgang;
  • Voor elk werkplaatsbezoek; wij houden ons aan de afgesproken tijd dat de auto klaar zal zijn én de gefactureerde prijs komt overeen met de prijsopgave;
  • Een reparatie waar u geen toestemming voor heeft gegeven, wordt niet aan u gefactureerd. Dit geeft u de garantie dat er geen reparaties uitgevoerd worden zonder uw toestemming;
  • Iedere reparatie in onze werkplaats wordt 1 jaar gegarandeerd, voor zowel onderdelen als arbeidsloon;
  • Wij belonen uw loyaliteit met de voordelen van ons Privilege programma en Renault Route Service;
  • Wacht u bij ons, dan kunt u gratis gebruik maken van onze WIFI-Internetverbinding.
Renault Velserbeek

Medewerkers

Occasion Manager

Tomasz MajewskiTomasz Majewski
Tel: (023) 513 29 28
majewski@velserbeek.nl

Brand Manager

Dirk FlorisDirk Floris
Tel: (023) 513 29 28
dirk@velserbeek.nl

Verkoop Adviseur

Nick DoetsNick Doets
Tel: (023) 513 29 28
nick@velserbeek.nl

Account Manager Bedrijfswagens

Mick KruijswijkMick Kruijswijk
Tel: (023) 513 29 28
mick@velserbeek.nl

Service Adviseurs

Charles BosCharles Bos
Tel: (023) 513 29 29
bos@velserbeek.nl

Arnold KoudijsArnold Koudijs
Tel: (023) 513 29 29
arnold@velserbeek.nl

Marcel van ZuthemMarcel van Zuthem
Tel: (023) 513 29 29
marcel@velserbeek.nl

Administratie

Mart WillemseMart Willemse
Tel: (023) 513 29 22
mart@velserbeek.nl

Verkoopadministratie

Miranda de RidderMiranda de Ridder
Tel: (023) 513 29 22
miranda@velserbeek.nl

Parts Manager

Mike ZwartMike Zwart
Tel: (023) 513 29 21
mike@velserbeek.nl

Onderdelen verkoper

Donny Battefeld
Tel: (023) 513 29 21
donny@velserbeek

After Sales Manager

Ton StolkerTon Stolker
Tel: (023) 513 29 29
stolker@velserbeek.nl

Directie

Johan van der HorstJohan van der Horst
Tel: (023) 513 29 29
johan@velserbeek.nl

Waarde van uw auto

Bepaal gratis de inruilwaarde van uw auto

Renault occasion zoeken

Zoek de geschikte occasion voor u

Onderhoud en reparatie

Maak online een afspraak met de werkplaats