Renault Velserbroek

Adresgegevens

Kleermakerstraat 71
1991 JL Velserbroek

Tel: (023) 513 29 29
Fax: (023) 513 29 20

Openingstijden:

Showroom:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 18:00 uur
Donderdagavond 19:00 tot 21:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

Werkplaats:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 17:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

De 8 klantbeloften van Renault Velserbeek

  • Uw vragen via internet worden binnen 1 (werk)dag behandeld
  • U kunt binnen 1 week een proefrit maken met het model van uw keuze
  • Na de bestelling van uw auto informeren wij u over de voortgang
  • Voor elk werkplaatsbezoek; wij houden ons aan de afgesproken tijd dat de auto klaar zal zijn én de gefactureerde prijs komt overeen met de prijsopgave
  • Een reparatie waar u geen toestemming voor heeft gegeven, wordt niet aan u gefactureerd. Dit geeft u de garantie dat er geen reparaties uitgevoerd worden zonder uw toestemming
  • Iedere reparatie in onze werkplaats wordt 1 jaar gegarandeerd, voor zowel onderdelen als arbeidsloon
  • Wij belonen uw loyaliteit met de voordelen van ons Privilege programma en Renault Route Service
  • Wacht u bij ons, dan kunt u gratis gebruik maken van onze WIFI-Internetverbinding

Medewerkers

Occasion Manager
Tomasz Majewski
Tel: (023) 513 29 28
majewski@velserbeek.nl

Brand Manager
Dirk Floris
Tel: (023) 513 29 28
dirk@velserbeek.nl

Verkoop Adviseur
Nick Doets
Tel: (023) 513 29 28
nick@velserbeek.nl

Account Manager Bedrijfswagens
Mick Kruijswijk
Tel: (023) 513 29 28
mick@velserbeek.nl

Service Adviseur
Charles Bos
Tel: (023) 513 29 29
bos@velserbeek.nl

Arnold Koudijs
Tel: (023) 513 29 29
arnold@velserbeek.nl

Marcel van Zuthem
Tel: (023) 513 29 29
marcel@velserbeek.nl

Administratie
Mart Willemse
Tel: (023) 513 29 22
mart@velserbeek.nl

Verkoopadministratie
Miranda de Ridder
Tel: (023) 513 29 22
miranda@velserbeek.nl

Parts Manager
Mike Zwart
Tel: (023) 513 29 21
mike@velserbeek.nl

Onderdelen verkoper
Donny Battefeld
Tel: (023) 513 29 21
donny@velserbeek

After Sales Manager
Ton Stolker
Tel: (023) 513 29 29
stolker@velserbeek.nl

Directie
Johan van der Horst
Tel: (023) 513 29 29
johan@velserbeek.nl

Inruilwaarde van uw auto

Bepaal gratis de inruilwaarde van uw auto

Voer hieronder uw kenteken van uw huidige auto in en druk vervolgens op enter.

Direct contant geld >

Renault occasions zoeken

Zoek de geschikte occasion voor u

Onderhoud en reparatie

Maak online een afspraak met de werkplaats

Plan zelf online. Zo kunt u thuis rustig kijken wanneer het u uitkomt.

Meer info >